• Zespół Szkolno - Przedszkolny w Złoczewie
        • Od 1 września 2020 r. uczniowie po raz pierwszy rozpoczną naukę w Zespole Szkolno-Przedszkolnym. Placówka powstała z połączenia szkoły podstawowej i przedszkola.
        • Witamy na naszej stronie
        • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
        • Szanowni Państwo! W związku z RODO oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych, przedstawiamy informację dotyczącą ich przetwarzania.
        • Jestem wolny od nałogów – konkurs

Uczestnicy zajęć z psychologiem i pedagogiem dotyczących profilaktyki uzależnień wzięli udział w konkursie „Jestem wolny od nałogów”. Ich zadaniem było rozwiązanie quizu na platformie quizizz dotyczącego poruszanych zagadnień. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było rozpoczęcie go zaraz po zakończonych zajęciach i udział w próbie tylko raz. W konkursie w klasach 4 – 8 uczestniczyło 250 uczniów, a średni wynik poprawnych odpowiedzi wynosił 65 %.

• ZAINSPIROWANI KONSTYTUCJĄ 3 MAJA

Dobiegł końca konkurs ZAINSPIROWANI KONSTYTUCJĄ 3 MAJA. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzież postawami patriotycznymi i procesem tworzenia prawa poprzez rozwijanie wyobraźni, a także aktywności twórczych oraz umożliwienie przedstawienia własnej wizji powstania oraz roli w życiu rodzinnym i społecznym Konstytucji 3 Maja.

• Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Konstytucja 3 Maja, od uchwalenia której minęło 230 lat, była pierwszą w Europie, a drugą na świecie nowoczesną konstytucją. Każdego roku nasi uczniowie uczestniczą w apelu szkolnym, przygotowują inscenizacje, montaż słowno – muzyczny. W tym roku to działanie jest niemożliwe ze względu na epidemię koronawirusa, ale mimo wszystko pamiętajmy o tej ważnej rocznicy.

• Liczba wizyt

liczba odwiedzin: 212013