• Zespół Szkolno - Przedszkolny w Złoczewie
      • Od 1 września 2020 r. uczniowie po raz pierwszy rozpoczną naukę w Zespole Szkolno-Przedszkolnym. Placówka powstała z połączenia szkoły podstawowej i przedszkola.
      • Witamy na naszej stronie
      • Szanowni Państwo! W związku z RODO oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych, przedstawiamy informację dotyczącą ich przetwarzania.
        • Eliminacje do Powiatowego Konkursu Informatycznego

W dniu 12 marca grupa uczniów z klas 7 - 8, która najlepiej wypadła w szkolnych eliminacjach konkursu informatycznego, wzięła udział w eliminacjach do Powiatowego konkursu wiedzy informatycznej “EDUsukces inFORMATyki” organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu.

Konkurs odbywał się online na platformie Organizatora i polegał na rozwiązaniu w ciągu godziny 50 pytań testu. Zadania dotyczyły wiadomości i umiejętności informatycznych objętych programem nauki w szkole podstawowej oraz zagadnień wykraczających poza obowiązującą podstawę.

• Mistrzostwa Mazowsza w Taekwon-do

W sobotę 9 marca w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Taekwon-do, gdzie zmierzyli się zawodnicy nie tylko z pobliskich klubów, ale z całego Kraju.Nasz klub reprezentowało aż 42 zawodników w tym 3 osoby z Złoczewskiej sekcji Taekwon-do w Szkole Podstawowej w Złoczewie.

W zawodach wzięło prawie 600 zawodników z całej Polski!

• Rekrutacja do klas I

Informacja o rekrutacji dzieci do klasy I Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Złoczewie

Od dnia 26 lutego 2024 roku rusza rekrutacja dzieci do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Złoczewie.
            Kartę zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej z obwodu szkoły lub Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej spoza obwodu szkoły można pobrać u wychowawców grup „0” lub ze strony internetowej szkoły.

• Dzwonki dla klas 1 - 8

Wtorek 19.03.2024