• Zespół Szkolno - Przedszkolny w Złoczewie
      • Od 1 września 2020 r. uczniowie po raz pierwszy rozpoczną naukę w Zespole Szkolno-Przedszkolnym. Placówka powstała z połączenia szkoły podstawowej i przedszkola.
      • Witamy na naszej stronie
      • Szanowni Państwo! W związku z RODO oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych, przedstawiamy informację dotyczącą ich przetwarzania.
        • III Międzygminny Konkurs Recytatorski

To nie koniec zmagań z recytacją. 11 kwietnia odbył się w bibliotece szkolnej już kolejny, III Międzygminny Konkurs Recytatorski. Celem była recytacja wesołych, zabawnych wierszy dowolnych autorów.

Z zaproszenia na konkurs skorzystali uczniowie ze szkoły z Brzeźnia, z Klonowej, z Broszek i ze Złoczewa. W konkursie wzięło udział 18 uczniów. Dzieci z pasją recytowały wiersze, zachwycały swoim wdziękiem i niepowtarzalną interpretacją utworu. Rywalizowali w 3 kategoriach wiekowych klasy I -III, IV -VI i VII - VIII. Podkreślając wysoki poziom osób recytujących, jury przyznało nagrody rzeczowe następującym osobom:

• SPOTKANIE Z POEZJĄ

Propagowanie piękna poezji, kształtowanie kultury żywego słowa oraz doskonalenie umiejętności recytatorskich to cele konkursu recytatorskiego pt. „Spotkanie z poezją”, który odbył się 10 kwietnia w bibliotece szkolnej. Organizatorem była p. Beata Paluch. W konkursie wzięło udział 20 uczniów. Wyniki konkursu:

• Mistrzostwa Polski Taekwon-do

W Sobotę 13 kwietnia w Trzebnicy odbyły się Mistrzostwa Polski Taekwon-do PFT, gdzie zmierzyli się zawodnicy całego Kraju. Nasz klub reprezentowało aż 36 zawodników w tym 2 osoby ze Szkoły Podstawowej w Złoczewie.
            W zawodach wzięło udział prawie 700 zawodników z całej Polski! Mistrzostwa Polski PFT to również turniej kwalifikacyjny do Kadry Narodowej Polski w Taekwon-Do.
            Sukcesy odnieśli:

• Dzwonki dla klas 1 - 8