• Zespół Szkolno - Przedszkolny w Złoczewie
        • Od 1 września 2020 r. uczniowie po raz pierwszy rozpoczną naukę w Zespole Szkolno-Przedszkolnym. Placówka powstała z połączenia szkoły podstawowej i przedszkola.
        • Witamy na naszej stronie
        • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
        • Szanowni Państwo! W związku z RODO oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych, przedstawiamy informację dotyczącą ich przetwarzania.
        • #Codeweek w naszej szkole

"Nauka pisania programów to gimnastyka dla mózgu. Pozwala wypracować umiejętność efektywnego myślenia o rzeczach niezwiązanych z informatyką" – Bill Gates

W dniach 18 - 22 października uczniowie naszej szkoły po raz piąty przyłączyli się do akcji Code Week, czyli Europejskiego Tygodnia Kodowania.

• Wspomnienie Jana Pawła II

17 października odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród dla uczestników konkursu Jan Paweł II widziany oczami i sercem dziecka. Organizatorem konkursu była Beata Paluch ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika i Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła w Złoczewie. Konkurs był adresowany dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika i uczniów z innych szkół na terenie parafii Złoczew. Celem konkursu było oddanie czci Janowi Pawłowi II, uczczenie Dnia Papieskiego oraz propagowanie myśli i działań Ojca Świętego, a także rozwijanie wyobraźni oraz twórczych umiejętności dzieci inspirowanych słowem i działalnością Jana Pawła II.

• Konkurs SU - gazetki

Przedstawiamy tematykę gazetek wybranych przez uczniów z Samorządu do wykonania w konkursie. Losowanie gazetek dla klas 4 - 8 odbyło się 19 października.

Życzymy powodzenia i świetnych pomysłów przy realizacji zadania.

• Liczba wizyt

• Dzwonki dla klas 4 - 8