• Dowozy obowiązujące od roku szkolnego 2020/2021

        W tygodniach pracy szkoły dowozy odbywają się na 2 zmiany. Co tydzień kurs rozpoczyna się od innego kierunku.

        Zmiana I.

        Klasy starsze

        Rano:

        1 kurs:  Złoczew - 6:30 Szklana Huta- 6:40 Brzeźnica - 6:46 Gronówek – 6:51 Burdynówka - 6:53  Borzęckie - 6:55 Miklesz - Złoczew

        2 kurs:  Złoczew -  7:10 Stanisławów - 7:15 Łagiewniki - 7:20 Grójec Mały - 7:25 Grójec Wielki - 7:29 Robaszew - 7:35 Pieczyska - 7:37 ul. Cegielniana -  Złoczew

         

        Klasy I - III

        Rano:

        1 autobus: – 8:00 Brzeźnica - 8:05 Gronówek  - 8:10 Burdynówka -  8:12 Borzęckie - 8:16 Miklesz   - Złoczew

        2 autobus: Złoczew -  7:50 Stanisławów - 7:55 Łagiewniki - 8:00 Grójec Mały - 8:05 Grójec Wielki - 8:10 Robaszew – 8:15 Pieczyska - 8:17 ul. Cegielniana -  Złoczew

         

        Po południu I grupa:

        1 autobus: 14:10 Złoczew - 14:17 Szklana Huta- 14:25 Gronówek - 14:33 Brzeźnica - 14:43 Burdynówka - 14:46  Borzęckie - 14:50 Miklesz - Złoczew

        2 autobus: 14:10 Złoczew -  14:15 Stanisławów - 14:20 Łagiewniki - 14:25 Grójec Mały - 14:30 Grójec Wielki - 14:35 Robaszew - 14:40 Pieczyska - 14:43 ul. Cegielniana -  Złoczew

         

        Po południu II grupa:

        1 kurs: 15:30 Złoczew - 15:37 Szklana Huta - 15:45 Gronówek - 15:53 Brzeźnica- 16:03 Burdynówka - 16:06 Borzęckie - 16:10 Miklesz -  Złoczew

        2 kurs: 16:15 Złoczew - 16:23 Stanisławów - 16:30 Łagiewniki - 16:34 Grójec Mały - 16:38 Grójec Wielki - 16:43 Robaszew - 16:48 Pieczyska - 16:53 - ul. Cegielniana - Złoczew

         

        Zmiana II.

        Rano:

        Klasy starsze

        1 kurs:  Złoczew -  6:38 Stanisławów - 6:43 Łagiewniki - 6:48 Grójec Mały - 6:50 Grójec Wielki - 6:55 Robaszew - 7:00 Pieczyska - 7:02 ul. Cegielniana - Złoczew

        2 kurs: 7:10 Złoczew - 7:17 Szklana Huta- 7:25 Brzeźnica - 7:30 Gronówek - 7:38 Burdynówka - 7:40  Borzęckie - 7:45 Miklesz – Złoczew

         

        Klasy I - III

        Rano:

        1 autobus: – 8:00 Brzeźnica - 8:05 Gronówek  - 8:10 Burdynówka -  8:12 Borzęckie - 8:16 Miklesz   - Złoczew

        2 autobus: Złoczew -  7:50 Stanisławów - 7:55 Łagiewniki - 8:00 Grójec Mały - 8:05 Grójec Wielki - 8:10 Robaszew – 8:15 Pieczyska - 8:17 ul. Cegielniana -  Złoczew

         

        Po południu I grupa:

        1 autobus: 14:10 Złoczew - 14:17 Szklana Huta- 14:25 Gronówek - 14:33 Brzeźnica - 14:43 Burdynówka - 14:46  Borzęckie - 14:50 Miklesz - Złoczew

        2 autobus: 14:10 Złoczew -  14:15 Stanisławów - 14:20 Łagiewniki - 14:25 Grójec Mały - 14:30 Grójec Wielki - 14:35 Robaszew - 14:40 Pieczyska - 14:43 ul. Cegielniana -  Złoczew

         

        Po południu II grupa:

        1 kurs: 15:30 Złoczew - 15:38 Stanisławów - 15:45 Łagiewniki - 15:50 Grójec Mały - 15:53 Grójec Wielki - 15:58 Robaszew - 16:03 Pieczyska - 16:08 - ul. Cegielniana - Złoczew

        2 kurs: 16:15 Złoczew - 16:22 Szklana Huta - 16:25 Gronówek - 16:32 Brzeźnica - 16:42 Burdynówka - 16:48 Borzęckie - 16:52 Miklesz -  Złoczew