• Rok szkolny 2019/2020

        • KONKURS RECYTATORSKI „KOCHAM CIĘ ŻYCIE” ORGANIZOWANY PRZEZ GMINNĄ BIBLOTEKĘ PUBLICZNĄ W KLONOWEJ ORAZ GMINNY OŚRODEK KULTURY W KLONOWEJ

          POZIOM

          IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

          KLASA

          ZAJĘTE MIEJSCE

          WYCHOWAWCA LUB N-L JĘZYKA POLSKIEGO

           I - III

           

          Agata Szczepaniak

           II a

          I miejsce

          p. Danuta Paluch

          Anna Pawlak

           III c

          III miejsce

          p. Joanna Widera-Drab

           IV - VI

           

          Tatiana Grabarczyk

          VI c

          I miejsce

          p. Anna Lis

          Hanna Domagalska

          V b

          III miejsce

           VII - VIII

          Kinga Załęcka

          VIII a

          II miejsce

          p. Aneta Jamrozy

                     

           

          XV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY „W LABIRYNTACH ORTOGRAFII” w KLONOWEJ

          POZIOM

          IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

          KLASA

          ZAJĘTE MIEJSCE

          WYCHOWAWCA LUB N-L JĘZYKA POLSKIEGO

          Klasy II

          Agata Szczepaniak

          II a

          I miejsce

          p. Danuta Paluch

          Klasy III

          Szymon Pilarski

          Dominik Pilarski

          III c

          I miejsce

          II miejsce

          p. Joanna Widera-Drab

          Klasy IV - VI

          Paulina Kurek

          VI a

          III miejsce

          p. Aldona Bartosik

          Klasy VII -VIII

          Justyna Florczak

          VII b

          II miejsce

          p. Dorota Kosek

           

          MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „W LABIRYNTACH LICZB” w KLONOWEJ

          POZIOM

          IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

          KLASA

          ZAJĘTE MIEJSCE

          WYCHOWAWCA LUB N-L MATEMATYKI

          Klasy II

          Marcel Mitka

          II a

          I miejsce

          p. Danuta Paluch

          Klasy III

          Daria Zdzienicka

          III c

          I miejsce

          p. Joanna Widera-Drab

           

          Klasy IV-VIII

          drużynowo

          Filip Osmelak

          IV a

           

           

          IV miejsce

          p. Jadwiga Matusiak

          Jeremiasz Dudek

          Piotr Drzazga

          Krzysztof Gąsiorowski

          V c

          VII a

          VIII a

           

          p. Zofia Stalmach

           

          Jakub Matusiak

          VI a

          p. Agnieszka Lis

           

          MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI W KLONOWEJ

          POZIOM

          IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

          KLASA

          ZAJĘTE MIEJSCE

          WYCHOWAWCA LUB N-L JĘZYKA POLSKIEGO

          Klasy I-III

          Wiktor Sufleta

          III c

          I miejsce

          p. Joanna Widera-Drab

          Klasy IV-VI

          Łukasz Jaros

          Tatiana Grabarczyk

          VI b

          VI c

          I miejsce

          wyróżnienie

          p. Aldona Bartosik

          p. Anna Lis

          Klasy VII-VIII

          Oliwia Ciołek

          Justyna Florczak

          VII b

          VII b

          I miejsce

          II miejsce

          p. Dorota Kosek

           

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS „Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ”

          POZIOM

          IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

          KLASA

          ETAP II

          WYCHOWAWCA LUB N-L JĘZYKA POLSKIEGO

          KLASY I

          Julia Panek

          I b

          18p

          p. Anna Grzelak-Barszczyk

           

          KLASY II

          Agata Szczepaniak

          Michalina Majdańska

          II a

          20p

          18p

          p. Danuta Paluch

           

           

           

           

           

          KLASY III

          Justyna Statkiewicz

          III a

          20p

          p. Elżbieta Laskowska

          Gabriela Michalska

          III b

          16p

          p. Bogusława Centkowska

          Kacper Świątek

          14p

          Tomasz Lis

           

           

           

          III c

          20p

           

           

           

          p. Joanna Widera-Drab

          Wiktor Sufleta

          18p

          Szymon Pilarski

          18p

          Piotr Cała

          18p

          Dominik Pilarski

          18p

          Julia Nowicka

          14p

          Daria Zdzienicka

          14p

           

          KLASY V

          Iga Mirek

          V b

          16p

          p. Anna Lis

          Jakub Grobelny

          V c

          18p

          p. Elżbieta Mazurkiewicz

          Zuzanna Panek

          V c

          16p

           

                  OGÓLNOPOLSKI KONKURS „Z POPRAWNĄ ORTOGRAFIĄ NA CO DZIEŃ”

          POZIOM

          IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

          KLASA

          ETAP II

          WYCHOWAWCA LUB N-L JĘZYKA POLSKIEGO

          KLASY III

          Justyna Statkiewicz

          III a

          18p

          p. Elżbieta Laskowska

          Gabriela Michalska

          III b

          14p

          p. Bogusława Centkowska

          Piotr Cała

           

          III c

          18p

           

          p. Joanna Widera-Drab

          Daria Zdzienicka

          16p

          Tomasz Lis

          16p

          KLASY VI

          Jakub Matusiak

          VI a

          14p

          p. Aldona Bartosik

          Zuzanna Pawlak

          14p

          KLASY VII

          Justyna Florczak

          VII b

          14p

          p. Dorota Kosek

          KLASY VIII

          Krzysztof Gąsiorowski

          VIII a

          18p

          p. Aneta Jamrozy