• Skład Samorządu Uczniowskiego

        • Przewodnicząca SU

          - Tatiana Grabarczyk
        • Zastępca Przewodniczącej

          - Maja Muzeja
        • Członkowie Zarządu

          - Julia Mieszała
          - Dominik Pilarski
        • Sekcja fotograficzna
        •  

          - Tatiana Karnkowska

          - Izabela Ługowska

          - Tatiana Krawczyk

          obróbka zdjęć: Amelia Żywica, Oliwia Świętczak

          pomoc: Natalia Ługowska,Zuzanna Wierucka

           

           

           

        • Sekcji plastyczna
        •  

          -  Przewodniczący: Dominik Pilarski

          - Maria Kuśmierek

          - Anna Stępień

          - Daria Zdzienicka

          - Paulina Kurek

          - Natalia Pawlak

          - Wiktoria Brzęczek

          - Alicja Spychalska

          - Zuzanna Pawlak

        • Sekcja porządkowa
        •  

          - Przewodniczący: Jeremiasz Dudek

          - Jakub Rybka

          - Paweł Jankowski

          - Franciszek Rzepecki

          - Jakub Grobelny

          - Adrian Kałdoński

        • Sekcja Informatyczna
        •  

          - Przewodnicząca: - Julia Mieszała

          - Kinga Zwierzak

          - Szymon Pilarski

        • Sekcja muzyczna
        •  

          - Przewodniczący: Jakub Kosek

          Bartłomiej Wytych

          - Izabela Jeżewska

          - Aleksandra Banach

          - Kinga Lis

        • Sekcja dziennikarska
        •  

          - Przewodnicząca: Zuzanna Panek

          - Gabriela Dębska

          - Julia Pluta

           

        • Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

        •  

          p. Izabela Rybka 

          p. Dorota Walczak

          p. Jakub Kaleta

           

        • Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2021/2022

        • Plan pracy znajduje się w załączniku. Kliknij, aby się zapoznać: plan_pracy_Samorządu Uczniowskiego.pdf

           

          "Jedynki" do Samorządu Uczniowskiego - przedstawiciele klas 

          1 a - Koszek Ignacy                          5 a  - Statkiewicz Justyna

          1 b - Pawlak Paulina                        5 b  - Malas Dominika

          1 c - Tomes Michalina                      5 c - Zdzienicka Daria

          2 a - Matławska Aleksandra             6 a - Koszek Gabriela

          2 b – Jamrozy Fabian                      7 a - Karbowska Klaudia

          3 a - Glińska Kamila                      7 b - Ługowska Natalia

          3 b - Majdańska Zuzanna                7 c - Panek Zuzanna

          3 c - Baś Lena                                 7 d - Rąpała Kinga

          4 a - Mysiorek Marcel                      8 a - Żywica Amelia

          4 b - Serweta Wiktor                        8 b - Kałuża Wiktoria

                                                                        8 c - Pluta Julia