• Konkurs na wykonanie projektu muralu „BUNTOWNICZKI”
     • Konkurs na wykonanie projektu muralu „BUNTOWNICZKI”

     • Zachęcamy Was do udziału w Ogólnopolskim Projekcje Edukacyjnym "Buntowniczki". Jednyym z działań jest udział w konkursie, którego celem jest wykonanie projektu muralu, czyli wielkoformatowej grafiki umieszczanej na ścianach budynków

      Praca konkursowa ma na celu zwrócenie uwagi na obraz dziewczyny [kobiety], która nie poddaje się stereotypom i poszukuje swojej drogi życiowej. Organizatorzy poprzez konkurs chcą propagować sylwetki silnych i niezależnych bohaterek kobiecych, podejmujących wyzwania współczesnego świata.

      Praca może nawiązywać do konkretnych kobiet-buntowniczek, skupić się na symbolicznym przedstawieniu Buntowniczek lub być pracą typograficzną/graffiti. W pracy muszą znaleźć się elementy obowiązkowe (loga organizatorów Konkursu) Szczegóły znajdziecie w Regulaminie konkursu.

      Zabrania się umieszczania w kompozycji treści obraźliwych, niezgodnych z powszechnie obowiązującym prawem, propagujących przemoc, nagannych moralnie lub naruszających powszechnie uznane dobre obyczaje.

      Konkurs na wykonanie muralu ma charakter otwarty. Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne lub zespoły autorskie. Projekty murali muszą być oryginalne, wykonane specjalnie na potrzeby Konkursu.

      Format prac – A3. Technika dowolna płaska (również grafika komputerowa).

      Zgłoszenia on-line do 15 listopada 2020r. https://forms.gle/5ZRR3qNg15jEdxGT8

    • Opłata za posiłki w październiku
     • Opłata za posiłki w październiku

     • Prosimy o pilne uregulowanie opłat za posiłki za miesiąc październik (liczymy 11 dni roboczych - do 15 października)

      Opłaty dla szkoły podstawowej:

      śniadania - 11 x 1,50 zł = 16,50 zł

      obiady - 11 x 2,80 zł = 30,80 zł

      śniadania + obiady - 47,30 zł

      Opłata dla oddziałów "0" (za cały miesiąc)

      śniadania + obiady - 94,60 zł

      śniadania + obiady + podwieczorki - 116,60 zł

      Uwaga!

      Opłaty, które zostały dokonane z góry (za cały miesiąc wrzesień) będą odliczone przy następnej płatności. 

      Płatność dokonujemy w formie przelewu na Zespół Ekonomiczno - Administarcyjny Szkół Miasta Złoczew

      Nr konta: 35 9256 0004 0040 0161 2000 0020

      Uwaga! Proszę nie zaokrąglać kwoty przy dokonywaniu opłaty.

    • Uwaga!
     • Uwaga!

     • W związku z nauczaniem zdalnym od poniedziałku od godziny 8.30 będzie możliwość wypożyczenia sprzętu szkolnego na okres dwóch tygodni.

      Osoby zainteresowane prosimy o kontakt przez dziennik elektroniczny. W celu podpisania umowy najmu należy zabrać dowód osobisty.

      Ponieważ mamy ograniczoną liczbę sprzętu, prosimy o przemyślenie konieczności jego  wypożyczenia. Przypominamy, że jest możliwość połączenia się z nauczycielem również przez tablet lub telefon.

      Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas kontaktu w szkole - obowiązują maseczki, dezyfekcja rąk i dystans. 

    • #Codeweek w naszej szkole
     • #Codeweek w naszej szkole

     • #CodeWeek, czyli Tydzień Kodowania to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa organizują wydarzenia związane z programowaniem i konkurują w liczbie zorganizowanych w danym kraju wydarzeń. Akcja odbywa się na terenie całej Europy,  w tym roku  w dniach 10 - 25 października i skierowana jest do  wszystkich tych, którzy są zainteresowani programowaniem lub dopiero chcą z nim rozpocząć swoją przygodę Polska świetnie sobie radzi w tym wyścigu – dwa lata temu zajęliśmy trzecie miejsce, w ubiegłym roku – drugie.

      Tydzień Kodowania w naszej szkole to akcja, która stała się coroczną tradycją. W tym roku odbędzie się po raz czwarty. Uczniowie wezmą udział w zajęciach z przeglądarkowymi programami do nauki programowania, które poznali na zajęciach. Akcja odbywać będzie się w Dniu Edukacji Narodowej. Będzie to doskonała okazja do rozwijania pasji informatycznych i doskonalenia umiejętności.

      Dorota Walczak

    • Uwaga!
     • Uwaga!

     • W zakładce Z życia szkoły znajdziecie Państwo aktualne informacje Rady Rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z nimi!

    • Informacja - DEN
     • Informacja - DEN

     • Dzień 14 października 2020 r. jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych. W tym dniu w szkole odbywać się będą zajęcia opiekuńcze, w wymiarze 4 godzin, podczas których odbędzie się ślubowanie klas I oraz omawiane będą zagadnienia dotyczące historii Dnia Edukacji Narodowej, wartości wiedzy i uczenia się, kodowania.

      Dowozy w tym dniu odbywają się zgodnie z harmonogramem dowozów. Odwóz kierunek Grójec - godzina 12.00, odwóz kierunek Burdynówka - godzina 12.10.

      Obiady wydawane będą od godziny 11.30.