• Dzień Bezpiecznego Internetu

• Drodzy uczniowie klas IV - VIII i III klasy gimnazjum! Zapraszamy do wspólnej zabawy w projekcie Szkolny Dzień Bezpiecznego Internetu.

W szkole rozwieszone zostaną przygotowane przez uczniów na dodatkowych zajęciach informatycznych  prace. Wśród nich znajdują się również takie, na których ukryto zasady bezpieczeństwa w Sieci. Waszym zadaniem jest odszukanie ich, odszyfrowanie właściwych zasad i zapisanie ich na kartce (prac  nie zrywamy!). Kartki podpisujemy imieniem, nazwiskiem, klasą i oddajemy  (klasy IV - VIII) do biblioteki szkolnej do p. Beaty Paluch lub do sali 35 do p. Doroty Walczak, natomiast  klasy gimnazjalne do p. Mariusza Pałki.

Ilość rozszyfrowanych zasad przygotowujemy wg reguły: do której klasy chodzi uczeń, tyle haseł przygotowuje, tzn. uczeń klasy IV - cztery zasady, klasy V - pięć zasad itd., natomiast klasy gimnazjalnej - 10 zasad. Wszystkie poprawnie rozszyfrowane zasady bezpiecznego użytkowania komputera i Internetu zostaną nagrodzone oceną bardzo dobrą z informatyki.

Na prace czekamy wyłącznie w dniu 5 lutego - Dniu Bezpiecznego Internetu - do godziny 1400.

W tym dniu również klasy młodsze wezmą udział w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa  w Sieci - będą uczyć się rozważnego korzystania z komputera i Internetu oraz poznają zasady netykiety.

• Noc Filmowa

• W dniu 12 lutego w mniejszej sali gimnastyczej w godzinach 22 00 – 06 00 odbędzie się Noc Filmowa. Wezmą w niej udział uczniowie klas 7, 8 i gimnazjalnych. Uczestnicy obejrzą następujace filmy: „Cudowny chłopak”, „Czarownica”, „Był sobie pies”, „Gwiazd naszych wina”, „Kluseczka”, „Juno” oraz "Bling Ring”.

Organizatorami Nocy Filmowej i opiekunami uczniów są nauczyciele: Aneta Pabiniak, Małgorzata Ciupek, Jakub Frydrychowski.

W załaczniku znajduje się regulamin oraz zgoda rodziców na udział ucznia w imprezie.

Zapraszamy!!