• Uwaga!

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 2 września o godz. 915 na dziedzińcu szkoły (obok łącznika). O godz. 800 uroczysta Msza Św. w kościele.

Dowozy w poniedziałek (2 września) wg harmonogramu:

640 - Złoczew - Szklana Huta - Gronówek - Brzeźnica - Burdynówka - Borzęckie - Miklesz - Złoczew

710 - Złoczew - Stanisławów - Łagiewniki - Grójec Mały - Grójec Wielki - Robaszew - Pieczyska - ul. Cegielniana - Złoczew

O godzinie odwozu w tym dniu uczniowie zostaną poinformowani w szkole.

Rozkład dowozów obowiązujących od 3 września ukaże się na stronie szkoły i w dzienniku elektronicznym w poniedziałek.

Pilne!

Bardzo proszę, aby uczniowie, którzy nie rozliczyli się z kluczy do szafek, oddali je do wychowawcy w poniedziałek. Od wtorku przydział nowych szafek.

Anna Szczepaniak

• Ogłoszenie!

•    Przypominamy, że na terenie budynku szkolnego obowiązuje zmiana obuwia. Obuwie zmienne powinno posiadać białą lub jasną podeszwę, tzw. typu non-marking, czyli niepozostawiającego śladów (halówki). Powyższe obuwie obowiązuje również na lekcjach wychowania fizycznego.

Anna Szczepaniak