• Wzorowa łazienka
     • Wzorowa łazienka

     • "WZOROWA ŁAZIENKA” – oddaj swój głos na naszą szkołę i wygraj z nami remont szkolnej łazienki według projektu uczniów! Głosowanie trwa od 1.10.2018 do 30.11.2018.

      Ogólnopolska rywalizacja szkół polega na wykonaniu przez uczniów plastycznej pracy konkursowej pt. „Wzorowa łazienka” oraz głosowaniu uczniów, nauczycieli, rodziców i znajomych na wybraną szkołę poprzez stronę internetową – www.wzorowalazienka.pl w sekcji GŁOSUJ. Wygrywa szkoła, która uzyska największą liczbę głosów.

      Zasada zdobywania punktów

      1. Głosowanie: Szkoła może zdobyć punkty poprzez głosowanie na galerię szkoły (nie można głosować na poszczególne prace). Aby oddać standardowy głos należy podać swój adres email i postępować zgodnie z poleceniami na stronie. Prawidłowo oddany głos skutkuje komunikatem na stronie z taką informacją. Z jednego adresu email można oddać jeden głos na dobę. Wybierz galerię. Zatwierdź swój głos.

      2. Paragon: oddając jeden głos możesz przyznać szkole jednorazowo 20 punktów. Wystarczy, że kupisz dowolny produkt marki Domestos, zachowasz paragon, wejdziesz na stronę w sekcji „Głosuj”, podasz dane z paragonu oraz załączysz jego zdjęcie. Po pozytywnej weryfikacji paragonu szkole, na którą głosowałeś zostanie przyznanych 20 punktów. Nie ma limitów w głosowaniu z paragonami. Nie ma znaczenia liczba produktów marki Domestos na paragonie. Każdy unikalny paragon, to 20 punktów dla szkoły.

      3. Gra (100 PUNKTÓW W GRZE = 1 PUNKT)

      Zdobywanie głosów z gry odbywa się poprzez aplikację mobilną dostępną na telefony komórkowe z systemem android i iOS. Aby oddać Głos za pomocą gry, należy pobrać aplikację na swój telefon, wybrać w niej zarejestrowaną szkołę, na którą chce się oddać Głos, i zagrać w grę. Każde 100 punktów zdobyte w grze to 1 punkt dla szkoły, na której konto grasz. 
      Aplikacja mobilna będzie dostępna dla użytkowników po 1.10.2018r.

      Celem programu "Wzorowa łazienka" jest promocja edukacji w zakresie higieny oraz promocja estetycznych aranżacji szkolnych łazienek.

      Głosować mogą wszyscy - uczniowie, rodzice, nauczyciele, znajomi.  Internauto, weź za swój obowiązek do końca listopada codzienne głosowanie na naszą szkołę! Już dziś gorąco za to dziękujemy!

      Joanna Widera - Drab