• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• 24 czerwca pożegnaliśmy  rok szkolny 2021/22. Życzenia na wakacje wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom złożyła pani Dyrektor Anna Jagieła, pan Burmistrz Dominik Drzazga i Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Elżbieta Grabarczyk.

Poczet sztandarowy przekazał sztandar szkoły młodszym koleżankom i kolegom z klas VII.​​​​​​​

Pożegnano odchodząca na emeryturę liczną grupę pracowników. Pracę w szkole zakończyli nauczyciele - p. Urszula Caban i p. Barbara Guziak oraz pracownicy obsługi - p. Wiesława Gołąbek i p. Elżbieta Sośnicka. Pracę w przedszkolu zakończyła wieloletnia p. dyrektor Przedszkola, a obecnie wicedyrektor Ewa Kluba, nauczyciele: p. Lilla Pabiniak i Dorota Wojnarowska oraz pracownik obsługi – p. Teresa Szwed. ​​​​​​​

Uczniowie, którzy wyróżnili się swoją pracą, zaangażowaniem czy systematycznością otrzymali nagrody.

Nagrodę Dyrektora Absolwent roku szkolnego 2021/2022 za najwyższą średnią w klasach kończących szkołę otrzymała Tatiana Grabarczyk

Statuetkę Kopernicus dla najlepszych absolwentów szkoły otrzymali: Jakub Matusiak, Izabela Ługowska, Julia Mieszała, Tatiana Grabarczyk.

Wszystkim rodzicom wymienionych laureatów zostały wręczone listy pochwalne.​​​​​​​

Wychowawcy wraz z panią dyrektor wręczyli nagrody dla uczniów klas 3, którzy wyróżnili się najlepszymi wynikami w nauce i zachowaniu:

Klasa 3 a: Florian Galewicz, Kamila Glińska, Joanna Kłobus, Oliwia Kurp, Tomasz Majchrowski, Kinga Michalska, Justyna Paś, Monika Serweta, Szymon Spychalski, Antoni Szablewski, Igor Ubych

Klasa 3 b: Wiktor Banach, Wiktoria Ciołek, Marianna Domagalska, Nadia Dudek, Julia Korczak, Zofia Kowalska, Igor Łyga, Zuzanna Majdańska, Julia Panek,  Bartłomiej Raj, Marika Spychalska, Blanka Szwagrzak, Franciszek Włochacz, Piotr Zychla

Klasa 3 c: Zuzanna Bartos, Lena Baś, Hubert Drożdżyński, Adam Jurczyk, Iga Kaczmarek, Aleksandra Lis, Kacper Majnert, Krzysztof Maniak, Aleksandra Miłek, Klara Pindor, Nikodem Pluta, Roksana Rapta, Maja Rąpała, Kinga Zarębska

Świadectwo z wyróżnieniem i nagrodę za najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu w klasa 4 – 8 otrzymali:

Klasa 4 a: Bartosz Chłód, Adam Konieczny, Stanisław Lubański, Michalina Majdańska, Marcel Mitka, Kamil Paprota, Agata Szczepaniak, Zuzanna Walczak

Klasa 4 b: Alicja Firas, Zofia Gibka, Paweł Jadwiszczak, Mateusz Obałka, Joanna Palusińska, Jessika Świtoń

Klasa 5 a: Klaudia Jakubczak, Karolina Kowalska, Fryderyk Kowalski, Iga Ługowska, Jagoda Ługowska, Urszula Olszewska, Justyna Statkiewicz, Bartosz Świątczak,  Adam Zychla

Klasa 5 b: Dominika Malas, Gabriela Michalska, Hanna Wieczorek

Klasa 5 c: Jakub Bartnicki, Piotr Cała, Maria Ciołek, Julia Dąbrowska, Jan Kurek, Tomasz Lis, Zuzanna Morchel, Julia Nowicka, Wojciech Nowicki, Anna Pawlak, Szymon Pilarski, Dominik Pilarski, Wiktor Sufleta, Adam Teodorczyk, Katarzyna Wyrwas, Mateusz Zdziebko,  Daria Zdzienicka.

Klasa 6 a: Michał Jaszczyk,  Gabriela Koszek, Bartosz Krykwiński, Mateusz Lis, Filip Osmelak

Klasa 7 a: Kinga Lis,  Marika Rył

Klasa 7 b: Michał Ciołek,  Julia Kowalska, Magdalena Kuśmierek, Natalia Ługowska, Natalia Majchrowska, Patrycja Miłek, Iga Mirek, Zuzanna Wierucka, Iga Żarnecka

Klasa 7 c: Jeremiasz Dudek, Jakub Grobelny, Paweł Jankowski,  Maja Muzeja, Zuzanna Panek, Kinga Spychalska, Nikola Szwagrzak.

Klasa 7 d: Amelia Anioł,  Mateusz Mytkowski,  Olaf Olszewski,  Kinga Rąpała.

Klasa 8 a: Igor Baś, Wiktoria Brzęczek, Zuzanna Grzesiak, Gabriela Dębska, Kacper Krzywański, Paulina Kurek, Maria, Kuśmierek,  Jakub  Matusiak, Zuzanna Pawlak, Natasza Szczygieł.

Klasa 8 b: Wiktoria Kałuża,  Tatiana Karnkowska,  Izabela Ługowska,  Julia Mieszała,  Anna Stępień

Klasa 8 c: Tatiana Grabarczyk, Julia Pluta,  Kinga Zwierzak

W tym roku po kolejny pierwszy przyznano Stypendium Burmistrza w ramach lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży na terenie gminy Złoczew pod nazwą „Gmina Złoczew Stawia Na Młodych”. Były to nagrody finansowe dla uczniów, którzy uzyskali w klasyfikacji rocznej średnią ocen co najmniej 5,0.

Uczniowie, którzy uzyskali średnią od 5,0 do 5,20: Agata Szczepaniak, Alicja Firas, Jessika Świtoń, Bartosz Świątczak, Adam Zychla, Michalska, Julia Dąbrowska, Anna Pawlak, Adam Teodorczyk, Michał Jaszczyk, Gabriela Koszek, Julia Kowalska, Magdalena Kuśmierek, Natalia Majchrowska, Oskar Walaszczyk, Jeremiasz Dudek, Kinga Spychalska, Nikola Szwagrzak, Amelia Anioł, Gabriela Dębska, Kacper Krzywański, Zuzanna Pawlak, Kinga Zwierzak.

Uczniowie, którzy uzyskali średnią 5,21 – 5,50: Adam Konieczny, Michalina Majdańska, Paweł Jadwiszczak, Mateusz Obałka, Joanna Palusińska, Karolina Kowalska, Fryderyk Kowalski, Jagoda Ługowska, Iga Ługowska, Dominika Malas, Jan Kurek, Tomasz Lis, Julia Nowicka, Maria Ciołek, Katarzyna Wyrwas, Michał Ciołek, Iga Żarnecka, Zuzanna Wierucka, Jakub Grobelny, Zuzanna Panek, Paulina Kurek, Maria Kuśmierek, Jakub Matusiak, Julia Mieszała, Izabela Ługowska, Wiktoria Kałuża.

Uczniowie, którzy uzyskali średnią powyżej 5,50: Stanisław Lubański, Justyna Statkiewicz, Piotr Cała, Szymon Pilarski, Dominik Pilarski, Wiktor Sufleta, Daria Zdzienicka, Mateusz Lis, Filip Osmelak, Iga Mirek, Maja Muzeja, Natasza Szczygieł, Tatiana Grabarczyk.

Podczas akademii wręczono również certyfikaty uczestnikom projektu "Wspólnie troszczymy się o naszą planetę".

Akademia zakończyła się częścią artystyczną w wykonaniu uczniów. Osobami odpowiedzialnymi za zakończenie roku byli nauczyciele: p. Joanna Widera – Drab, p. Elżbieta Laskowska, p. Anna Wzgarda – Karnkowska i p. Krzysztof Pędziwiatr oraz wychowawcy klas 0 (część 1), wychowawcy klas 8 (p. Agnieszka Lis, p. Dorota Walczak, p. Urszula Caban) oraz klas 7 (część 2). Dekorację sali przygotowały panie: Lidia Gajda, Aneta Krzemińska i Agnieszka Ciołek.

Po akademii w sali gimnastycznej uczniowie udali się do  klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami i odebrali świadectwa.